Teraz już nie martwię się o bezpieczeństwo przewożonych przez nas komponentów i części do naszych klientów. Skrzynie są solidnie, prezentują się doskonale. Podnieśliśmy prestiż dostaw obniżając przy tym koszty.

AndrzejShipping & Receiving Associote

Firma Polskie Skrzynie Transportowe dostosowała nam indywidualnie ofertę wynajmu skrzyń transportowych. Zaoszczędziliśmy w ten sposób koszty magazynowania pojemników w przypadku ich nieużywania.

AnetaKierownik ds Logistyki

Wynajęliśmy skrzynie transportowe na 2 miesiące i w ten sposób utrzymaliśmy pilne dostawy do naszego klienta.

BernardSupply Chain Manager

Bez Polskich Skrzyń Transportowych nie zareagowalibyśmy na czas w naszym łańcuchu dostaw. Polecam wynajem skrzyń, które obniżyło nam koszty nośników logistycznych.

MariuszKierownik magazynu

Wygodna forma wypożyczenia pojemników transportowych na określony czas. Mam masę sprzętu i na szczęście nie muszę już kupować za każdym razem podczas moich sesji fotograficznych kolejnych skrzyń. Dzięki!

RafałFotograf

Teraz wreszcie mam porządnie zabezpieczony sprzęt podczas moich wyjazdów ze sprzętem. Niebawem będę miał przeprowadzkę, także też skorzystam z usług Polskich Skrzyń Transportowych. Pozdrawiam.

Damian ZakrzewskiOperator dronów

W przypadku jakiś większych wyjazdów oferta firmy Polskie Skrzynie Transportowe jest dla mnie zbawieniem. Gdybym chciał kupić skrzynie na każdy sprzęt, wydałbym majątek. A tak, wynajmuję sobie skrzynie jakie chcę i kiedy chcę. Super usługa.

MarcinMuzyk

Bardzo mocne skrzynie! Wszystko na czas i za niewielkie pieniądze. Polecam wynajem!

Aneta CichońEvent manager